היי,
שמי שגית, ואני ממש אוהבת לטייל בעולם. אם הייתי יכולה, הייתי פשוט קופצת מיעד ליעד, ומגלה עולמות חדשים. אבל אני מורה במקצועי, והעבודה שלי לא מאפשרת לי לטוס מתי שבא לי. לכן, אני משתדלת לטוס כמה שיותר במסגרת החופשות שלי, ובזול, כדי שאוכל לטוס שוב בחופשה הבאה 🙂

כבר ביקרתי בלא מעט מקומות בעולם, ועדיין יש יותר יעדים שעדיין ממתינים לי שאגלה אותם… ולמרות זאת, יש מקום אחד מיוחד (בשבילי), שאליו אני חוזרת שוב ושוב… לונדון! כמה שאני אוהבת את העיר הזו!

רק המחשבה עליה מעלה חיוך ענק על פני, ומיד אני מפליגה בדמיון אל הפארקים רחבי הידיים, אל המוזיאונים, אל מחזות הזמר המושקעים, אל השכונות המיוחדות, אל השווקים הצבעוניים ולבסוף מדמיינת את האוירה הקסומה, שאותה אני לא חשה בשום מקום אחר.

אז מה הפלא שבעת כתיבת שורות אלה, אני כבר חושבת על הביקור הבא בעיר הזו?חחח זו ההשפעה של לונדון עלי…

תמיד כששואלים אותי: "עוד פעם לונדון? יש עוד מקומות שלא ביקרת בהם, למה לא לטוס למקום חדש?" אני תמיד עונה: "אני חייבת לבקר בלונדון פעם בשנה בין הטיסות ליעדים אחרים :)".

הפעם הראשונה שלי בלונדון היתה בחנוכה לפני 23 שנים. זו היתה הטיסה הראשונה שלי לחו"ל. לואיז, חברתי היקרה (עד היום), שטסה לבקר את משפחתה בלונדון, הציעה לי להצטרף אליה. התלבטתי… מאד רציתי, אבל באותה התקופה הכל היה הרבה יותר יקר, ואני סיימתי את לימודי ההוראה מספר חודשים קודם לכן, ועדיין לא היתה לי אפשרות כלכלית לממן טיול כזה. אבל רציתי… כל כך רציתי…. לטוס ללונדון בשבוע של הכריסמס עם שתי חברות טובות, כשאחת מהן מקומית…. כבר אז הבנתי שלא מוותרים על הזדמנות כזו. אז הסכמתי, וזו היתה החופשה הכי טובה שהיתה לי! היה לי ברור כבר אז שעוד אחזור ללונדון.

ועם זאת, חלפו 20 שנה עד שחזרתי לשם בפעם השניה. אבל מאז, אני כל שנה בלונדון. הייתי בקיץ, בחורף ובסתיו והעיר מהממת בכל העונות. אני עוד צריכה לבדוק אותה באביב 🙂

בכל מקרה, מאז שהרשתות החברתיות תפסו נפח משמעותי בחיינו, מצאתי את עצמי מצטרפת לקבוצות מטיילים לפני כל יעד חדש. בין הקבוצות, כמובן, הצטרפתי לקבוצות של מטיילים ישראליים בלונדון. שאבתי מהם המון מידע על המקום, אבל גם גיליתי, שיש המון מטיילים, שאינם מכירים את העיר, וזקוקים למידע זמין ונגיש, שיקל עליהם לתכנן את הטיול המושלם עבורם.

המידע, כולו אמנם, זמין באינטרנט ובפייסבוק, אבל לא לכולם קל לבצע את החיפוש, ולסנן את המידע הספציפי הדרוש להם.

מצאתי את עצמי לא פעם מכינה תוכנית טיול לחברים ולמכרים, מספקת טיפים ועצות, ואפילו מחפשת עבורם טיסות זולות. לכן, חשבתי לעצמי… למה לא להקים אתר שירכז את כל החוויות שלי בלונדון, ובדרך גם לעזור לאלה שזקוקים למידע הזה? כך, בעצם, נולד האתר "אטרקציות בלונדון".

אני מקווה, שהמידע שתמצאו כאן יסייע לכם לתכנן את הטיול המושלם עבורכם!