פארקים בלונדון

הפארקים בלונדון מדהימים! מבחינתי הם אחת האטרקציות המובילות בעיר הנפלאה הזו. להכנס לפארק באמצע היום או בשעות אחר הצהרים אחרי הליכה מרובה ברחבי העיר העמוסה, ולספוג מעט שקט ושלווה – זה מאסט!
בפארקים האלה אפשר ליהנות מהכל ולשכוח שנמצאים באחת הערים העמוסות ביותר. יש שם מזרקות מים, אגמים, עופות מים, סנאים משוטטים, צמחיה מרהיבה, ספסלים לישיבה, פסלים, משטחי דשא אינסופיים ומסלולי הליכה. בחלק מהפארקים יש בתי קפה או דוכני שתיה ומזון, ואפילו עמדה להשכרת אופניים. בפארקים גדולים, רכיבה על אופניים יכולה להיות דרך נפלאה לבילוי.
בקיץ אפשר לראות את המקומיים מגיעים לפארקים השכונתיים בשעות אחר הצהרים עם שמיכה, אוכל ושתיה. בעלי משפחות מגיעים עם הילדים, ואחרים קובעים מפגשים חברתיים עם יין או בירה על הדשא. תענוג להתבונן בילדים קופצים לתוך מי המזרקות או להתבונן בשטחי הפארק מלאים באנשים, שיודעים ליהנות ממפגש חברתי, שדי שכחנו ממנו בעולם הטכנולוגי של היום. אז אם אתם מגיעים ללונדון, שלבו בלו"ז שלכם ביקור בפארק אחד לפחות במהלך ימי הטיול.

הייד פארק

הייד פארק הוא ריאה ירוקה בלב העיר לונדון. שילוב של בילוי ואתנחתא בפארק במהלך השהות שלכם בלונדון יכול להיות מעניין. הפארק רחב ידיים ויש לו מה להציע.

ריג'נטס פארק

הריג'נטס פארק הוא אחד הפארקים היפים והמיוחדים ביותר בלונדון, והוא מציע מגוון פעילויות תרבות, בילוי ופנאי. בקיץ מתקיימים בפארק מופעי מוסיקה, הצגות וסרטים.

גני קיו

גני קיו מרוחקים מעט מהמרכז אך בהחלט שווה לבקר שם. יש בגנים אוסף צמחים מרשים במיוחד, וארכיטקטורת נוף מעניינת. בתקופת חג המולד המקום הופך לחגיגה אור קולית מופלאה.

הגרין פארק

הגרין פארק הוא איזור מפלט שקט ורגוע במרכז העיר לונדון ממש ליד ארמון באקינגהאם. הפארק שופע במרחבים ירוקים, עצים ומעט פרחים, ומשמש נתיב הליכה למבקרים בארמון.

בושי פארק

בושי פארק (Bushy Park) הוא פארק גדול הממוקם ברובע ריצ'מונד דרומית מערבית לריצ'מונד פארק ולגני קיו. הפארק ידוע בשל נתיבי המים וחיות הבר שלו.

ריצ'מונד פארק

ריצ'מונד פארק בלונדון הוא הפארק הגדול ביותר בעיר. אם אתם נמצאים באזור, מחפשים לברוח מהנוף העירוני ולצלול אל תוך עולם של טבע פראי, בהחלט כדאי לכם לבקר בפארק הזה.