סקיי גרדן

על הסקיי גרדן

הסקיי גרדן הוא גן פורח ומטופח בקומה ה-35 של המגדל במרכז לונדון. הוא נמצא סמוך למצודת לונדון, וממנו נשקף הנוף הצופה לאורך התמזה. ממרפסת המקום ניתן לראות את כל המבנים המוכרים שבסביבה. מצודת לונדון וגשר המצודה נראים בברור, קו הנוף של נהר התמזה והספינות השטות בתוכו ממש נפרשים ממול ויש עוד מקומות רבים מוכרים יותר או פחות, שאפשר לראות ממרומו של המגדל.

המקום עצמו יפהפה ומלא בצמחיה מרשימה. אדריכל הנוף עשה שם עבודה נהדרת. האוירה כל כך מרגיעה, ומאד נעים לשהות במקום. לצד הנוף עוצר הנשימה, יש גם בית קפה ואיזור ישיבה, ואפשר, ואף רצוי, לשבת ולשתות משהו לפני שממשיכים לאטרקציה הבאה.

היתרון הגדול של הסקיי גרדן הוא שהכניסה לשם חינמית לגמרי, וזה כשלעצמו רב ערך בעיר כל כך יקרה כמו לונדון. בכל יום שני משחררים רצועות זמן לביקור, והזריזים שבמבקרים מזמינים לעצמם את היום והשעה הרצוייה להם. יש המעדיפים לפתוח את היום במקום, ואחרים מעדיפים לבקר לקראת השקיעה, כדי לראות את הנוף באור וגם לאחר רדת החשיכה.

כך או כך, זה מקום שלא תרצו לפספס!

הצמחיה בסקיי גרדן

התמונה צולמה ממרפסת המסעדה, הנמצאת בקומה העליונה של אזור התצפית. וזה מה שנגלה לעיני. הצמחיה הזו מלווה את כל הדרך למטה לאורך המדרגות. פשוט מרהיב! יש בקומת הביניים עוד ספספלים ושולחנות ואפשר לשבת ולהשקיף על האיזור גם משם.

סקיי גרדן

מיקום

הסקיי גרדן נמצא לא רחוק ממצודת לונדון וסמוך לשתי תחנות רכבת: Monument, ו- Bank.

כתובת המקום: 20 Fenchurch St, London EC3M 8AF, בריטניה.

ביקור בסקיי גרדן: אפשר לבקר בסקיי גרדן בכל ימות השבוע. יש להזמין מקומות מראש. בכל יום שני נפתחות רצועות זמן נוספות לשבועיים קדימה. כרטיסים יש להזמין כאן, וחשוב להדפיס את הכרטיס ולהביא אותו איתכם בשעה הייעודה.

דרכי הגעה

הסקיי גרדן נמצא סמוך למצודת לונדון, קתדרלת סנט פול, גשר המצודה ושוק בורו. ביום טיול אפשר לשלב את כל האתרים הללו יחד.

רכבת תחתית
ל- Bank מגיעים הקווים:
Northern line
Central line
Waterloo & City

ל- Monument מגיעים הקווים:
District line
Circle line

אוטובוס
יש קווי אוטובוס רבים המגיעים לאיזור. ניתן להעזר באפליקציה Bus London כדי לבחור את הקו המתאים עבורכם.

ביקרתם בסקיי גרדן? אל תהססו לחלוק חוויות, לשאול שאלות או להציע הצעות

כתיבת תגובה